Okna drewniane EURO 68

Okna drewniane EURO 68Okna drewniane Euro 68 są produktem, który poza naturalnymi walorami drewna pozwala również na obniżenie zużycia energii zarówno w nowo budowanych domach, mieszkaniach czy też już istniejących przy wymianie na nowe okna. Konstrukcja okna drewnianego – w systemie Euro 68 jest klejona z 3 warstw drewna gdzie skrzydło i ościeżnica okna mają grubość  68mm. Materiał zakupujemy  od sprawdzonego producenta kantówki okiennej w kraju jest to drewno sosnowe i dębowe oraz od solidnego dostawcy z Azji i Afryki drewno meranti. Nasze okna drewniane są malowane farbami ekologicznymi firm Sikkens i GORI w systemie 4 warstwowym (impregnat, podkład, międzywarstwa i powłoka nawierzchniowa) z praktycznie nieograniczonym wyborem koloru przez klienta.

Szyby

w oknach drewnianych Euro 68 stosujemy pakiet szybowy o grubości 24mm ze szkłem niskoemisyjnym oraz przestrzenią międzyszybową wypełnioną gazem Argonem o współczynniku przenikania ciepła U=1,0w/m2K.

Na życzenie klienta okna mogą być wyposażone dodatkowo w szyby: antywłamaniowe, bezpieczne, dźwiękochłonne, refleksyjne i witraże.

Okucia

W wykonywanych przez naszą firmę oknach drewnianych stosujemy również sprawdzone okucia obwiedniowe firmy SIEGENIA-AUBI z funkcją rozwarcia i uchyłu na życzenie klienta dodatkowo w wersji antywłamaniowej.

Standardowo montujemy w każdym skrzydle, 2 uszczelki piankowe  firmy Schlegel Q-LON, okapnik okienny firmy ALURON wbijany, który zapewnia pewne i dokładne mocowanie z ramą okna oraz bardzo dobrą szczelność konstrukcji.

Do szklenia pakietów szybowych w skrzydle okna stosujemy wysokiej jakości silikony neutralne odporne na starzenie z dodatkiem środków grzybobójczych.

Gwarancja

Udzielamy pięcioletniej gwarancji na wyprodukowane i zamontowane przez naszą firmę okna drewniane. Możliwe jest przedłużenie gwarancji na okres 10 lat przez podpisanie odrębnej umowy na serwisowanie okien przez naszą firmę.

Szprosy

Okna mogą być również wyposażone w szprosy drewniane.

1. wiedeńskie malowane w kolorze okna naklejane z 2 stron szyby  od strony wewnętrznej i zewnętrznej, układ szprosów wg. indywidualnego projektu
2. otwierane i zdejmowane na zawiasach od strony zewnętrznej okna malowane w kolorze okna, układ szprosów wg. indywidualnego projektu

 

 

Zobacz nasze realizacje

linia


okna drewniane - galeria drzwi drewniane zewnętrzne - galeria drzwi drewniane wewnętrzne - galeria parapety drewniane - galeria

 

linia