O firmie

Jesteśmy firmą rodzinną, która rozpoczęła działalność w 1992 roku. Przez okres 20 lat zbudowaliśmy sobie pozycję firmy solidnej i otwartej na potrzeby naszych klientów.

Dbamy o wysoką jakość wykonywanych przez nas okien i drzwi drewnianych. Produkcja doskonałych okien i drzwi drewnianych jest naszą pasją i sposobem na życie.

Wraz z naszą usługą po okresie około jednego roku od zamontowania okien oferujemy bezpłatną regulację okien oraz smarowanie części ruchomych w okuciach. Gwarancji udzielamy na okres 5 lat, w tym czasie gdy zachodzi potrzeba np. regulacji okna – wystarczy jeden telefon do naszej firmy - nawet po gwarancji, a my zajmiemy się resztą.Nasze okna drewniane w Pałacu Lubomirskich w Warszawie

Możemy pochwalić się wieloma realizacjami wśród, których na szczególną uwagę zasługuje montaż okien drewnianych w Pałacu Lubomirskich na Placu Żelaznej Bramy w Warszawie (zobacz galerię).

Naszym celem jest zadowolenie klientów, którzy nawet po latach mile wspominają współpracę z naszą firmą.


Zapraszam do współpracy

- Marek Skrzek -

Zobacz nasze realizacje

linia


okna drewniane - galeria drzwi drewniane zewnętrzne - galeria drzwi drewniane wewnętrzne - galeria parapety drewniane - galeria

 

linia